O nas

Na początku były tylko „lasy w słoikach”. Kilka szkieł, regał na książki przekształcony w podręczny magazynek i kuchnia zmieniająca się w pracownię – ot, hobby i odskocznia od codziennej pracy zawodowej. W ten właśnie sposób powstały w lutym 2019 roku pierwsze projekty. Miały ozdobić mieszkanie, ale szybko znalazły nowych właścicieli wśród przyjaciół i znajomych.

 

Jak wiecie, kto zacznie z roślinami, ten przestać nie może. A że nas rośliny fascynowały od zawsze to byliśmy bardziej podatni. Dlatego już w maju 2020 roku na poznańskiej Polance powstała nasza Polana. Niezmiennie kontynuujemy tutaj ofertę zamkniętych roślinnych ekosystemów, która znacznie się w ciągu tego roku zwiększyła. Dodatkowo – albo już przede wszystkim – wprowadziliśmy szeroki asortyment roślin doniczkowych. Skupiamy się na odmianach nietuzinkowych i kolekcjonerskich, których nie znajdziecie w kwiaciarniach. Dodatkowo, znajdziecie u nas donice i osłonki, konewki i spryskiwacze, przygotowywane przez nas podłoża, a także inne akcesoria dla roślinoholików.

 

Kto zdążył już odwiedzić nas w Poznaniu na Katowickiej, ten poznał Dawida i Ewę. To Dawid stworzył Polanę (tak, Baran! ;-)), zmieniając swoją pasję w życie codzienne i pracę (w myśl słów piosenki "I'm on vacation every single day cause I love my occupation"). Ewa z kolei z uśmiechem asystuje w Waszych roślinnych wyborach, tworząc w sklepie miłą atmosferę i doradzając, jeśli jest taka potrzeba. Swoją ogromną wiedzę zdobywa od kilku lat, pracując zawodowo z roślinami, a jej prywatna kolekcja jest naprawdę imponująca. To oni tworzą naszą ofertę, selektywnie (i dość wybrednie) wybierając czekające na Was produkty. Jednocześnie w godzinach otwarcia sklepu są do Waszej dyspozycji, by porozmawiać, wysłuchać, a także dzielić się wiedzą i doświadczeniem.

 

Lubimy jednak wyzwania – w ten sposób docieramy tutaj, na Polanę Online. I właśnie dlatego do zespołu dołączył Piotr, nasz specjalista od wysyłki zamówień. To on czuwa nad tym by strona działała, a Wasze zamówienia zostały perfekcyjnie spakowane i jak najszybciej do Was dotarły. On również odpowiada na Wasze pytania.

 

Nas już znacie – z przyjemnością poznamy i Was! Do zobaczenia na Polanie Online lub w Komornikach k. Poznania na Platynowej! :-)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl