Ramka z chrobotka reniferowego 27 cm biała

Dostępność: Wkrótce ponownie dostępny
Cena: 165,00 zł 165.00
ilość szt.
dodaj do schowka
Producent: Polana u Barana
Kod produktu: RAM04_3

Opis

Ramka z chrobotka reniferowego w białej ramce. 

 

Chrobotek reniferowy staje się ostatnio coraz bardziej popularny dzięki swym dekoracyjnym i funkcjonalnym właściwościom. Przede wszystkim, dzięki procesom impregnacji glicerynowej nie wymaga dostępu do światła ani wody. Wystarczy mu wilgotność powietrza na poziomie 40-60%, czyli standardowo utrzymująca się wilgotność w naszych domach. Jeśli zacznie przysychać wystarczy postawić go obok nawilżacza lub zwiększyć wilgotność jego otoczenia w inny sposób.

Obrazy i ramki z chrobotka komponujemy samodzielnie. Używany przez nas chrobotek o jakości premium jest importowany bezpośrednio z Norwegii i jest w 100% naturalny oraz legalny. Wyrasta tam w naturalnych plantacjach, gdzie jest też impregnowany i barwiony naturalnymi barwnikami (chrobotek naturalnie jest niemal biały). 

Warto również pamiętać, że jest antystatyczny (nie przyciąga kurzu) oraz hipoalergiczny. Stanowi też świetny oczyszczacz powietrza.

Ramka wykonana została ze sklejki pokrytej czarną okleiną. Z tyłu posiada haczyk do zawieszania oraz podporę umożliwiającą oparcie. Całe passe-partout pokryte zostało chrobotkiem, tworząc piękne otoczenie dla zdjęć lub małych obrazów. Wymiary ramki:

  • wysokość: 27 cm
  • szerokość: 27 cm
  • głębokość: 6 cm
  • światło na zdjęcie: 12 / 12 cm

Czyszczenie: chrobotek reniferowy jest antystatyczny, nie będzie więc przyciągał kurzu. Samą ramkę należy czyścić suchą lub lekko wilgotną ściereczką.

Barwa mchu określana jest jako wiosenna zieleń (jasnozielona), przy czym ze względu na naturalność produktu kolor nie jest jednolity, co stanowi jedynie jego zaletę.

Chrobotek z reguły jest jadalny: w warunkach naturalnych stanowi np. podstawowy składnik pożywienia reniferów - stąd nazwa. Jednak ze względu na użyty do przytwierdzenia do ramki klej odradzamy jego spożywanie i pozostawienie go przy spełnianiu funkcji dekoracyjnych.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl